Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 73 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 5
 
DY FRIGORIFERE nje banak freskues me permasa 145 cm me 125 lartesi dhe kollona eshte me xham, jane ne gjendje shum ...

65.000 Lekë | 30/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
3 komplete tavolionash shiten 3 tavolina per ambjent te jashtem me pllak mermeri 7 karige teke edhe 2 karige dyshe ne gjend...

500 Euro | 29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Frigorifer per Akullore "Crystal", 5 muaj i perdorur, 6 vasketa, brenda garancise, ne gjendje te shkelqyer, gjatesi 90cm, 75...

75.000 Lekë | 29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
GJENERATOR ROBIN EX 27D, me benzine, gjysem silencioz, 3-fazor, ne gjendje shume te mire, per arsye mosperdorimi, 70000 Lek i...

70.000 Lek | 29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
GJENERATOR Monofaze 3-fazore, 450000 Lek

450.000 Lek | 29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITEN 4 komplete (16 karrige), kaucuku, ne gjendje te mire, ngjyre portokalli, Italiane + frigorifer kollo...

30.000 Lek | 29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITEN PAJISJE LOKALI DHE HOTELI 7 dysheke Dormeo, shume pak te perdorur me garanci 10 vjecare, 4 dollape me 2 kanate. Blihen edhe te...

125 Euro | 29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Pajisje per piceri shitet furre per pica me gaz, kapaciteti 6 pica. Brumatrice, frigorifer ekspozitor freskues dhe ngri...

200.000 Lekë | 29/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
FRIGORIFER BANAK, me xham harkor poshte eshte ngrires, 3.6m, 1.8m lartesia, 4 dollap poshte, 15000 Lek

15.000 Lek | 28/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Cadra lokali 5 cope, 3x3 m , 15.000,00 Lekë

15.000 Lekë | 28/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET PRODHUES AKULLORESH 2 vjet i perdorur, 4-5 kg ne 10 min, ne gjenjde shume te mire pune, pak i perdorur, 3800 Euro

3.800 Euro | 28/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
2 komplete kolltuqesh prej lekure te shoqeruara me tavoline dhe pupe. Çmimi 20.000 leke kompleti, shiten 14 tavolina+56 k...

15.000 Lekë | 28/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Hell per pjekjen e pulave dhe qingjave, me 3 shufra, me elektromotorr dhe me prush. Materiali inoks. Me gjithe kupole inoksi, ...

500 Euro | 28/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Karrige dhe Tavolina per ambient te jashtem. 17.000 leke kompleti. Karriget shiten edhe vec e vec, 2.500,00 Lekë

2.500 Lekë | 28/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Karrige dhe Tavolina per ambient te jashtem. 17.000 leke kompleti. Karriget shiten edhe vec e vec, 2.500,00 Lekë

2.500 Lekë | 28/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 73 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 5