Kërkimi
 
Të pranishëm 5 Njoftime Faqja 1 e 1
   
PRINTER ME ngjyra marka HP 50 F24 20, i perdorur, me skaner te rregullt, printim dhe fotokopje, me nje ingranaz...

40.000 Lek | 21/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PRINTER TOSHIBA, E studjo, 281C, i perdorur, ne gjendje te shkelqyer pune, skaner, fotokopje dhe faks, bardh e zi, me...

500 Euro | 21/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
4 Cope toner/boje printeri per Samsung, origjinale, per modelet ML--1520D3,ML-1515. Ne kuti, 4.500,00 Lekë

4.500 Lekë | 20/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Kamera survejimi Kamera survejimi 3 kamera, DVR, hardisk 500,karikues, mouse. , 39.000 Lekë I padiskutueshem. çmi...

39.000 Lekë | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Kamera survejimi 3 kamera, DVR, hardisk 500,karikues, mouse. , 39.000,00 Lekë I padiskutueshem.

39.000 Lekë | 14/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 5 Njoftime Faqja 1 e 1