Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 62 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 5
   
Sobe gatimi, me gaz dhe korent, 4500 Lek

4.500 Lek | 21/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
CITOFON i pershtatshem per shtepi private, i ri, i paperdorur, per hapjen e deres me kamera, 100 Euro

100 Euro | 20/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Vaske e Re Hidromasazhi Novellini model Calos Plus, e re, akoma ne kuti kartoni, permasa 170x70cm me telekomande touch scre...

1 Lekë | 20/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SOBE ME GAS per ngrohje, shume pak e perdorur, 7000 Lek

7.000 Lek | 20/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KALDAJE PER AMBJENT SHTEPIE per sip. 300 m², funskionon me gaz dhe nafte, 1000 Dollarë

1.000 Dollarë | 19/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KONDICIONER 5 12tbu, 1 15000leke per sicelen), 18 tbu, on-of 35000leke, marka Galanzi, Gee, Samsunsung etj.

  18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Lavatrice LG, 7 kg, 1200rrot/min, A++, brenda garancise. Shitet per arsye mosperdorimi, shume pak e perdorur,...

30.000 Lekë | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
MOBILJE ITALIANE dollap 3m me pasqyre, komo me pasqyre , 2 komodina, krevat dopjo, 90.000leke. Bufe greke mobilje, me...

60.000 Lek | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
OXHAK, i pershtatshem per shtepi dhe per lokal, i levizshem, me korent, dekorativ, 20000 Lek

20.000 Lek | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SONDE PORTATIVE PLEUMATIKE, shitet, per shpime me gure e miniera ne sip. me thellesi 20m/m, me koke 90m/m, + 2 koka rezerve do d...

4.500 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KALDAJE Prodhim kroat. E paperdorur. Per ngrohje serash. Per nje sip. mbi 1000m². Ne gjendje te mire. Viti i...

6.800 Euro | 18/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
FRIGORIFER GJERMAN, 2 katesh, ngjrirja ne pjesen e lartme freskues ne pjesen e poshtem, ngjyre e bardhe i perdorur, ne g...

13.000 Lek | 17/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DHOME GJUMI, italiane. ngjyre kafe, dollap me 6 kanat, 3m i gjate, 2.20 cm i larte, komoja me 4 sirtar, pasqyre, ...

70.000 Lek | 17/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
2 DYSHEKE TEK me susta qe mund te behen edhe dopjo, 35000 Leke dhe kolltuk, 15000 Lek

15.000 Lek | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET DYSHEK, me permasa 200x180cm, i blere ne dyqan italian, me susta, i perdorur vetem 1 muaj. Shitet per arsye ...

38.000 Lek | 16/01/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 62 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 5