Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 11 Njoftime Faqja 1 e 1
   
GOMONE e re, e pa perdorur, me 4 vende per rrema. Pranon motorr, 4 kuaj fuqi. Rreth 3m e gjate, 170 Euro

170 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Biciklete 26' Univega Biciklete 26', me pjese shimano STX, trup alumin, rrota e perparme me sustacion, pjata e rrotes se m...

17.000 Lekë | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Shitet biciklete ne gjendje te mire per arsye ekonomike. Cmim i arsyeshem, 250,00 Euro I diskutueshem.

250 Euro | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Kitarë origjinale e re e papërdorur, e blerë në Vjenë (Austri), me këllëf, me faturën e blerjes, 300,00 Euro I padisku...

300 Euro | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Biciklet qyteti 27" burrash japoneze origjinale, shimano prodhim shtator 2015 shume pak e perdorur , 15.000,00 Lekë I d...

15.000 Lekë | 21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TAVOLINE PING - PONGU OLIMPIKE shitet, ngjyre blu, 20000 Lek

20.000 Lek | 21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BILARDO GALIARDO shitet, viti 2014, 1000 Euro

1.000 Euro | 20/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Shiten paisjet e nje palestre te kompletuara, vetem tre muaj te perdorur, ne gjendje perfekte. Çmimi I dikutueshem. Shiten per arsye emigrimi (mun...

  20/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SYZE DIELLI RAY-BAN ORIGJINALE. TASHME ME 40% SKONTO. E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, rr “Sami Frasheri” prane shkolles...

9.000 Lekë |

Kaloje tek të preferuarit
 
ORBITREK PROFESIONAL NE GJENDJEN SHUME TE MIRE. E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro...

25.000 Lekë |

Kaloje tek të preferuarit
   
VEGLA PUNE MOBILERIE gize edhe alumini, prodhime greke dhe italiane, industriale. Nderrohet edhe me hyrje, 20000 Euro

20.000 Euro |

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 11 Njoftime Faqja 1 e 1