Kërkimi
SHITET PER ARSYE EMIGRIMI VILE 3-KATESHE E KOMBINUAR SI BIZNES KOPESHT PER FEMIJE BAR KAFE DHE BANIM. Data e publikimit online:  21/12/2016


 
SHITET PER ARSYE EMIGRIMI VILE 3-KATESHE E KOMBINUAR SI BIZNES KOPESHT PER FEMIJE, BAR KAFE DHE BANIM. Sip. totale 500m², me hipoteke dhe rivleresim. Kopeshti me pune te ngritur prej 12 vitesh, me liçense nga Ministria e Arsimit. Adresa: Kombinat, 150m nga stacioni autobusit, mbrapa njesise bashkiake nr. 6, 300000 Euro i diskutueshem

çmimi: 300.000 Euro - i diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0692379925

Njoftim i vendosur më:  20/12/2016
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Shes-Blej apartamente, shtëpi dhe vila-Shes shtëpi dhe vila-TIRANË


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".