Kërkimi
OFERTE!!!! SHITET VILE TRE KATESHE ME HIPOTEKE! KINOSTUDIO PRANE RAJONIT NR.4 SHITET VILE TRE KATESHE (KATI III PAPAFINGO) Data e publikimit online:  24/12/2016


 kliko për të zmadhuar
OFERTE!!!! SHITET VILE TRE KATESHE ME HIPOTEKE! KINOSTUDIO, PRANE RAJONIT NR.4, SHITET VILE TRE KATESHE (KATI III PAPAFINGO), sip.150m² secili kate, 100m oborr, e rrethuar, me garazhd, 3+1 secili/kat, kati II i kompletuar, kati i pare dhe i trete bosh, te pershtatshme per biznes ose banim, me çertifikate pronesie, 220000 Euro i diskutueshem

çmimi: 220.000 - i diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0695777199

Njoftim i vendosur më:  24/12/2016
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Shes-Blej apartamente, shtëpi dhe vila-Shes shtëpi dhe vila-TIRANË


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".