Kërkimi
MBRAPA ISH EKSPOZITES Data e publikimit online:  12/01/2017


 kliko për të zmadhuar
MBRAPA ISH EKSPOZITES, rr. Nikolla Jorga, shitet vile, 2-kateshe sip totale 290 m², kati l restorant. Ose shitet biznesi me kontrate 9 vjecare. Per me shume info ose foto dergo email ne adresen: info@hometrend.al.


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0662006868

Njoftim i vendosur më:  09/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Shes-Blej apartamente, shtëpi dhe vila-Shes shtëpi dhe vila-TIRANË


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".