Kërkimi
STACIONI I FUNDIT I TIRANES RE Data e publikimit online:  10/01/2017


 
STACIONI I FUNDIT I TIRANES RE, rr. "Irfan Tomini", shitet 539m2, vile 2 kateshe+papafingo+ bodrum, sip truall 300m². Me hipoteke. Aktualisht e dhene me qera 2500$. Garazh me pult. Shitet, 1200 Euro m2 i diskutueshem

çmimi: 1.200 Euro - i diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0692051510

Njoftim i vendosur më:  10/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Shes-Blej apartamente, shtëpi dhe vila-Shes shtëpi dhe vila-TIRANË


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".