Kërkimi
Kopeshti Botanik Data e publikimit online:  06/01/2017


 kliko për të zmadhuar
Kopeshti Botanik hyrja qendrore e Kopeshtit Botanik, jepet me qera apartament, kati IV, me ashensor, 80m2, kuzhinë-sallon, 1 dhomë, 1 banjo, mobilim neo-klasik super luksoz, sistem ngrohje-ftohje teper ekonomike, pamje e kopeshtit botanik. Preferohen te huaj. Tel. 0692454110, ballkon, 450 Euro /totali/muaj, i diskutueshem.

çmimi: 450 Euro - I diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
E-mail:  edikule@yahoo.com

Njoftim i vendosur më:  06/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Jap-Marr apartamente, shtëpi dhe vila-Jap garsoniere dhe 1+1-TIRANË


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".