Kërkimi
NE QENDER TE TIRANES Data e publikimit online:  06/01/2017


 
NE QENDER TE TIRANES, mbrapa hotel mbrapa Calsberg , jepet me qera 1+1, 75m2, kati II,hyrje totalisht e mobiluar, arredim bashkohor i ri, kati II. Jepet vetem per te huaj, 350 Euro i padiskutueshem

çmimi: 350 Euro - i padiskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0697079999

Njoftim i vendosur më:  06/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Jap-Marr apartamente, shtëpi dhe vila-Jap garsoniere dhe 1+1-TIRANË


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".