Kërkimi
UNAZA E RE Data e publikimit online:  04/01/2017


 
UNAZA E RE, mbrapa Astirit, jepet me qera 2+1, kati V banim, ashensor, bosh, 2 tualete, 2 ballkone, 18000 Lek

çmimi: 18.000 Lek

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0682473404

Njoftim i vendosur më:  04/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Jap-Marr apartamente, shtëpi dhe vila-Jap 2+1-TIRANË


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".