Kërkimi
Rruga Durrsit Data e publikimit online:  04/01/2017


 
Rruga Durrsit Kryqezimi Mine Peza te Prokuroria, jepet me qera apartament, kati IV, 70m2, 2+1, totalisht i mobiluar, ballkon, 280 Euro /totali/muaj, i diskutueshem.

çmimi: 280 Euro - I diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0685505331

Njoftim i vendosur më:  04/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Jap-Marr apartamente, shtëpi dhe vila-Jap 2+1-TIRANË


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".