Kërkimi
RR."MEDAR SHTYLLA" Data e publikimit online:  04/01/2017


 
RR."MEDAR SHTYLLA" pallati Tirana Bank,perballe ish-New York, jepet me qera 2+1, 130m2, kati 3,2 tualete, 2 ballkone, kuzhina me kontra bufe, me ashensor. E pershtatshme dhe per zyra. Cmimi, 35000 Lek i diskutueshem

çmimi: 35.000 Lek - i diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0692944779

Njoftim i vendosur më:  04/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Jap-Marr apartamente, shtëpi dhe vila-Jap 2+1-TIRANË


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".