Kërkimi
QYTETI STUDENTI KOMPLEKSI ANA Data e publikimit online:  05/01/2017


 
QYTETI STUDENTI, KOMPLEKSI ANA, jepet me qera 2+1, sip. 110m², hyrje e mobiluar, 2 banjo, kati III banim, preferohen te huaj,, 33000 Lek i padiskutueshem

çmimi: 33.000 Lek - i padiskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0694434770

Njoftim i vendosur më:  05/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Jap-Marr apartamente, shtëpi dhe vila-Jap 2+1-TIRANË


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".