Kërkimi
RR. E KAVAJES Data e publikimit online:  10/01/2017


 
RR. E KAVAJES, te pallati 100 Vitrinat, jepet me qera 2+1, 127m2, kati lX, hyrje e re, 2 banjo, bosh, 30000 Lek i padiskutueshem

çmimi: 30.000 Lek - i padiskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Telefon:  0696955326
Celular:  00306946058234

Njoftim i vendosur më:  10/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Jap-Marr apartamente, shtëpi dhe vila-Jap 2+1-TIRANË


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".