Kërkimi
SHITET OSE JEPET ME QERA!! Data e publikimit online:  06/01/2017


 kliko për të zmadhuar
SHITET OSE JEPET ME QERA!! Rr. “Kavajes”, perballe Xhamise, shitet ose jepet me qera dubleks, sip.206m², me hipoteke, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore, sistem ngrohje ciller. Çmimi diskutohet nga afer.


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0676024674

Njoftim i vendosur më:  06/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Jap-Marr apartamente, shtëpi dhe vila-Jap 3+1 e më shumë-TIRANË


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".