Kërkimi
Rr. “Jordan Misja” prane tregut te fshatareve Data e publikimit online:  04/01/2017


 
Rr. “Jordan Misja”, prane tregut te fshatareve, jepet me qera 3+1, sip. 160m², kuzhine me k/bufe, sallon, 2 ballkone, kati III, hyrje me vehte, parkim per makine, 25000 Lek

çmimi: 25.000 Lek

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0692505152

Njoftim i vendosur më:  04/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Jap-Marr apartamente, shtëpi dhe vila-Jap shtëpi dhe vila-TIRANË


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".