Kërkimi
SHITET AMBIENT ME HIPOTEKE!! Rr. “Mine Peza” pallatet Ademi perballe Prokurorise se Tiranes shitet ambient 54m² Data e publikimit online:  23/12/2016


 
SHITET AMBIENT ME HIPOTEKE!! Rr. “Mine Peza”, pallatet Ademi, perballe Prokurorise se Tiranes, shitet ambient 54m² (permasat: 11.5m x 4.7m), kati perdhe 1/2m mbi nivelin e tokes. Me tualet, ambienti eshte me 2 dritare, i pershtatshem per zyra, garazhd, etj. Dokumenta te rregullta, me hipoteke, 420 Euro m2

çmimi: 420 Euro

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0696755861

Njoftim i vendosur më:  23/12/2016
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Dyqane/Zyra/Lokale-Shes dyqane, zyra dhe lokale-TIRANE


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".