Kërkimi
OKAZION! YZBERISHT PRANE VODAFONIT DHE KARBURANT ALPET Data e publikimit online:  11/01/2017


 kliko për të zmadhuar
OKAZION! YZBERISHT, PRANE VODAFONIT DHE KARBURANT ALPET, shitet ambient, sip. 60m², buze rruge, aktualisht Bar Kafe ne gjendje pune, totalisht i kompletuar, ambient bashkekohor. Me hipoteke, 57000 Euro

çmimi: 57.000 Euro

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0693893774

Njoftim i vendosur më:  09/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Dyqane/Zyra/Lokale-Shes dyqane, zyra dhe lokale-TIRANE


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".