Kërkimi
BYLIS PHARMA Data e publikimit online:  09/01/2017


 
BYLIS PHARMA Kerkon te punesoje Punonjese per marketingun e produkteve te tij. Kandidatja duhet te plotesoje keto kritere: - Te kete mbaruar shkollen e larte. - Preferohet per mjekesi, farmaci, kimi, biologji. - Mosha nen 30 vjeç - Te zoteroje gjuhen angleze Te interesuarat mund te telefonojne cdo dite nga e hena ne te shtune ne orarin: 8.00-16.00 ose te dergojne CV ne: dolorezabarjamaj@hotmail.com


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  042363132

Njoftim i vendosur më:  09/01/2017
Rubrika:  Oferta / Kërkesa Pune-Pozicione drejtuese, ekzekutive-Menaxher


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".