Kërkimi
KERKOHET MASAZHIERE FEMER Data e publikimit online:  04/01/2017


 
KERKOHET MASAZHIERE FEMER Per masazh Relaxues per nje qender masazhi Me eksperience pune Mundesi trajnimi Paga shume e mire Studentet jane te mirepritura Adresa: Prane shkolles "Petro Nini Luarasi"


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0674570666 0696707222 0673116895

Njoftim i vendosur më:  04/01/2017
Rubrika:  Oferta / Kërkesa Pune-Profesione: doktor, avokat, asistent, arkitekt, centralist etj.etj.-Parukiere


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".