Kërkimi
TERMINAL LOUNGE BAR Data e publikimit online:  05/01/2017


 
TERMINAL LOUNGE BAR -Kerkon -Banakier/e -Me eksperiencepune Adresa: Unaza e Re, tek Astiri


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0692457766 0696564113

Njoftim i vendosur më:  05/01/2017
Rubrika:  Oferta / Kërkesa Pune-Kuzhinier, Kamarier, banakier, etj. etj. -Balerin


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".