Kërkimi
BAR KAFE Data e publikimit online:  10/01/2017


 
BAR KAFE Kerkon te punesoje Banakiere (F) Kamarier/e Me eksperience pune Mosha deri ne moshen 35 vjec Kushte te mira pune Paga e kenaqshme Adresa: Kombinat, ne qender


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0682033775

Njoftim i vendosur më:  10/01/2017
Rubrika:  Oferta / Kërkesa Pune-Kuzhinier, Kamarier, banakier, etj. etj. -Balerin


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".