Kërkimi
WHINE BAR MOMO (LOKAL SERIOZ) Kerkon te punesoje Banakier/e (preferohet Femer). Te jene me eksperience pune Pastruese Data e publikimit online:  24/12/2016


 
WHINE BAR MOMO (LOKAL SERIOZ) Kerkon te punesoje Banakier/e, (preferohet Femer). Te jene me eksperience pune Pastruese Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune Adresa: Rr. "Myslym Shyri", prane Gjykates


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0696642851

Njoftim i vendosur më:  24/12/2016
Rubrika:  Oferta / Kërkesa Pune-Kuzhinier, Kamarier, banakier, etj. etj. -Banakier


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".