Kërkimi
BAR UNIVERS Data e publikimit online:  10/01/2017


 
BAR UNIVERS Kerkon te punesoje: Kamarier (M) Me eksperience pune Paga e kenaqshme Adresa: Unaza e Re, prane Astirit


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0695111114

Njoftim i vendosur më:  10/01/2017
Rubrika:  Oferta / Kërkesa Pune-Kuzhinier, Kamarier, banakier, etj. etj. -Banakier


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".