Kërkimi
SOLEIL BAR Kerkon te punesoje: Kamarier me eksperience pune Data e publikimit online:  04/01/2017


 
SOLEIL BAR Kerkon te punesoje: Kamarier me eksperience pune Adresa: Unaza e Re, prane Tirana Bank, rr. "Loni Ligori"


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0697762610

Njoftim i vendosur më:  04/01/2017
Rubrika:  Oferta / Kërkesa Pune-Kuzhinier, Kamarier, banakier, etj. etj. -Kamarier


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".