Kërkimi
BAR FIRENZE KERKON KAMARIER (M) ME EKSPERIENCE PUNE Data e publikimit online:  10/01/2017


 
BAR FIRENZE KERKON KAMARIER (M) ME EKSPERIENCE PUNE Adresa: Rr. “Barrikadave”, kompleksi Galeria, ne krah te Conad, ish Kinema "17 Nentori"


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:

Njoftim i vendosur më:  10/01/2017
Rubrika:  Oferta / Kërkesa Pune-Kuzhinier, Kamarier, banakier, etj. etj. -Kamarier


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".