Kërkimi
HOTEL Data e publikimit online:  06/01/2017


 
HOTEL Kerkon te punesoje: Recepsionist/e Sanitare Nd/Kuzhiniere Punonjese lavanterie Paga te kenaqshme Kushte te mira pune Te interesuarit te dergojne CV ne: arberia2004@hotmail.com Adresa: Rr. "Elbasanit"


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0682000564

Njoftim i vendosur më:  06/01/2017
Rubrika:  Oferta / Kërkesa Pune-Kuzhinier, Kamarier, banakier, etj. etj. -Kuzhinier


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".