Kërkimi
B&B FOOD SERVICE Data e publikimit online:  09/01/2017


 
B&B FOOD SERVICE Kerkon te punesoje Punetor/e Fast Foodi Me ose pa eksperience pune Recepsioniste Me ose pa eksperience pune Kuzhinier/e me eksperience pune Adresa: Rr. "Elbasanit", prane Ambasades Amerikane


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0692061444

Njoftim i vendosur më:  09/01/2017
Rubrika:  Oferta / Kërkesa Pune-Kuzhinier, Kamarier, banakier, etj. etj. -Kuzhinier


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".