Kërkimi
FURRE BUKE-PASTIÇERI "LIKOS" Data e publikimit online:  07/01/2017


 
FURRE BUKE-PASTIÇERI "LIKOS" Kerkon te punesoje - SHTESE Me eksperience pune Adresa: Rr. "Bab Rexha", perbri qendres "Globe" tek rruga e Kavajes


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0695153300

Njoftim i vendosur më:  07/01/2017
Rubrika:  Oferta / Kërkesa Pune-Kuzhinier, Kamarier, banakier, etj. etj. -Pastiçier


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".