Kërkimi
BAR CORNER KERKON TE PUNESOJE: - PASTIÇIER/E ME EKSPERIENCE PUNE PAGA E KENAQSHME Data e publikimit online:  10/01/2017


 
BAR CORNER KERKON TE PUNESOJE: - PASTIÇIER/E ME EKSPERIENCE PUNE PAGA E KENAQSHME Ofrohen kushte te mira pune Adresa: Prane Drejtorise se Policise se Tiranes, tek "Sami Frasheri", ura e Lanes


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0692346551

Njoftim i vendosur më:  09/01/2017
Rubrika:  Oferta / Kërkesa Pune-Kuzhinier, Kamarier, banakier, etj. etj. -Pastiçier


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".