Kërkimi
BAR RESTORANT AJSBERG Data e publikimit online:  06/01/2017


 
BAR RESTORANT AJSBERG Kerkon: - PUNONJESE FAST-FOODI Puna turni I Orari punes 06/30 - 15/00 Me eksperience pune Paga shume e kenaqshme Avantash me Pagese Ekstra per personat qe dine te bejne pica Adresa: Rr. “Dibres”, perballe spitalit Nene Tereza


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0696337704

Njoftim i vendosur më:  06/01/2017
Rubrika:  Oferta / Kërkesa Pune-Kuzhinier, Kamarier, banakier, etj. etj. -Punonjës Fast-foodi


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".