Kërkimi
SCODA YETI Data e publikimit online:  06/01/2017


 kliko për të zmadhuar
SCODA YETI, viti 2010, motorr 1.2 TSI benzine, kambio manuale, ngjyre e bardhe, ne gjende te mire pune, siguracion te paguar deri ne fund te Dhjetorit, kondicioner, airbag, 6500 Euro i diskutueshem

çmimi: 6.500 - i diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0694050066

Njoftim i vendosur më:  05/01/2017
Rubrika:  Automjete-Gjithçka për makinat-SCODA OKTAVIA, FABIA


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".