Kërkimi
Audi A 4 Data e publikimit online:  10/01/2017


 
Audi A 4, viti 2006m, e zeze, tapiceri lekure bezhe, motorr 2000, automatike, fener ksenon, sedile me ngrohje, kondicioner, klima, sensor parkimi, navigator, piloit automatic, butona tek timoni,m perde origjinale mbrapa, disqe origjinale+goma te reja, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, targa AA,m dokumneta te paguara deri ne nentor 2017. 7500 E.


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0692841775

Njoftim i vendosur më:  10/01/2017
Rubrika:  Automjete-Gjithçka për makinat-Audi


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".