Kërkimi
SUPER OFERTE!!! KIA CARNIVAL Data e publikimit online:  10/02/2017


 kliko për të zmadhuar
SUPER OFERTE!!! KIA CARNIVAL 2006, monovolum 6+1, Super full, Automatik, Sallon Lekure ngjyre gri, Airbag, ABS, ESP, Klima Tronic Bizone, Disqe Alumini, Sedilje me ngrohje, levizja e sendileve elektronike, pasqyrat elektronike, leva e marshit e veshur me lekure, kompjuter ne bord, sensor parkimi, xhama elektrik, pult qendror, boje metalike, radio cd komanda ne timon, shina ne tavan, cati panoramike, dyert e mbrapme me shine elektronike tip Cryesler, 94.000 km te bera origjinale, me liber servisesh, motori 2900 kubik Nafte, 8500 Euro

çmimi: 8.500 Euro

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0682059762

Njoftim i vendosur më:  24/03/2016
Rubrika:  Automjete-Gjithçka për makinat-KIA


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".