Kërkimi
OKAZION!!! BENZ ML 350 viti 2011 nafte Data e publikimit online:  04/01/2017


 kliko për të zmadhuar
OKAZION!!! BENZ ML 350, viti 2011, nafte, (nuk e kap taksa e luksit), me 119.000 Km te bere, ngjyre gri metalizato, klima, baxha, full option, i sapo ardhur, dogane te paguar. Çmimi, 19500 Euro i diskutueshem

çmimi: 19.500 - i diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0675592799

Njoftim i vendosur më:  04/01/2017
Rubrika:  Automjete-Gjithçka për makinat-Fuoristrada


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".