Kërkimi
OKAZION!! GOLEM VIJE E PARE KOMPLEKS REZIDENCIAL I SAPO NDERTUAR BUZE DETIT SHITEN AP. 1+1 2+1 OSE 3+1. AMBIENT PER FEMIJE PARKIM NENTOKE BUZE DETIT PUNIME TEPER CILESORE DYER DHE DRITARE PLASTIKE PVC GRANIT NATYRAL TERMOIZOLIM ETJ. ÇMIME TEPER TE FAVORSHME APARTAMENTET JANE ME HIPOTEKE. Data e publikimit online:  26/12/2016


 kliko për të zmadhuar
OKAZION!! GOLEM VIJE E PARE, KOMPLEKS REZIDENCIAL I SAPO NDERTUAR, BUZE DETIT, SHITEN AP. 1+1, 2+1 OSE 3+1. AMBIENT PER FEMIJE, PARKIM NENTOKE, BUZE DETIT, PUNIME TEPER CILESORE, DYER DHE DRITARE PLASTIKE PVC, GRANIT NATYRAL, TERMOIZOLIM, ETJ. ÇMIME TEPER TE FAVORSHME APARTAMENTET JANE ME HIPOTEKE. .


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0672041612

Njoftim i vendosur më:  26/12/2016
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Shes-Blej apartamente, shtëpi dhe vila-Shitet garsoniere dhe 1+1-DURRES


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".