Kërkimi
OFERTE E LIMITUAR!!! RR. “PJETER BUDI” NE AFERSI TE QYTETIT STUDENTI SHITEN APARTAMENTE ME ÇMIM OKAZION Data e publikimit online:  19/12/2016


 
OFERTE E LIMITUAR!!! RR. “PJETER BUDI”, NE AFERSI TE QYTETIT STUDENTI, SHITEN APARTAMENTE ME ÇMIM OKAZION 1+1, 2+1, 3+1, me siperfaqje te ndryshme, si dhe dyqane, garazhde te gjitha me hipoteke te rregullt. Çmimi 590 E/m² I diskutueshem, çmimi I dyqaneve okazion!!.


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0697479092

Njoftim i vendosur më:  19/12/2016
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Shes-Blej apartamente, shtëpi dhe vila-Shitet garsoniere dhe 1+1-TIRANE


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".