Kërkimi
SHITET 1+1 ME HIPOTEKE!! Data e publikimit online:  09/01/2017


 
SHITET 1+1 ME HIPOTEKE!! RR. "PANORAMA", perballe me Gjykaten e Krimeve te Renda, shitet 1+1, 70m2, kati VIII, hyrje e mobiluar. Dokumenta te rregullta, me hipoteke, Çmimi, 85000 Euro i diskutueshem

çmimi: 85.000 Euro - i diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0692179777

Njoftim i vendosur më:  09/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Shes-Blej apartamente, shtëpi dhe vila-Shitet garsoniere dhe 1+1-TIRANE


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".