Kërkimi
SHITET ME ÇMIM OKAZION!! RR. “SAMI FRASHRI” SIPER SHTEPISE SE OFERTAVE SHITET 2+1 KATI I BANIM E KOMPLETUAR KUSHTE BASHKOHORE 1200 EURO M² . Data e publikimit online:  13/12/2016


 kliko për të zmadhuar
SHITET ME ÇMIM OKAZION!! RR. “SAMI FRASHRI”, SIPER SHTEPISE SE OFERTAVE, SHITET 2+1, KATI I BANIM, E KOMPLETUAR KUSHTE BASHKOHORE, 1200 EURO M² . .


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0695396242

Njoftim i vendosur më:  13/12/2016
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Shes-Blej apartamente, shtëpi dhe vila-Shitet 2+1-TIRANE


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".