Kërkimi
SHITET 2+1 ME ÇMIM OKAZION!!!!! YZBERISHT PRANE KMY SHITET PER ARSYE EMIGRIMI AP. 2+1 101M² Data e publikimit online:  26/12/2016


 
SHITET 2+1 ME ÇMIM OKAZION!!!!! YZBERISHT, PRANE KMY, SHITET PER ARSYE EMIGRIMI AP. 2+1, 101M², kati IV ne pallat te ri, me ashensor, (pallati eshte pa hipoteke). Aktualisht e dhene me qera 15.000 leke/muaj. Çmimi shitjes, 400 Euro m2

çmimi: 400 Euro

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0685065781

Njoftim i vendosur më:  24/12/2016
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Shes-Blej apartamente, shtëpi dhe vila-Shitet 2+1-TIRANE


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".