Kërkimi
RR. “HAXHI HYSEN DALLIU” Data e publikimit online:  05/01/2017


 
RR. “HAXHI HYSEN DALLIU”, pallati I ri shpk Peza, mbrapa Fakultetit te Shjencave te Natyres, shitet 2+1, 86m², kati II, e kompletruar ose bosh, me ashensor. 80.000 Euro.

i diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0685665706

Njoftim i vendosur më:  05/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Shes-Blej apartamente, shtëpi dhe vila-Shitet 2+1-TIRANE


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".