Kërkimi
OKAZION!!! RR. "VAÇE ZELA" Data e publikimit online:  05/01/2017


 kliko për të zmadhuar
OKAZION!!! RR. "VAÇE ZELA", pas qendres "Globe", shitet 2+1, 87m2, kati VI, me ashensor, pallat i ri 8 katesh, e mobiluar, me Hipoteke, 850 Euro m2 i diskutueshem

çmimi: 850 - i diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0696642666

Njoftim i vendosur më:  05/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Shes-Blej apartamente, shtëpi dhe vila-Shitet 2+1-TIRANE


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".