Kërkimi
PRANE BLV. TE RI Data e publikimit online:  09/01/2017


 
PRANE BLV. TE RI, TEK ISH STACIONI VJETER I TRENIT, Rr. “Karl Gega”, shitet 2+1, 120m2, totalisht i rikonstruktuar, kati III ne pallat te ri, 2 banjo, balkon. Çmimi, 110000 Euro i diskutueshem.


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0672026040

Njoftim i vendosur më:  09/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Shes-Blej apartamente, shtëpi dhe vila-Shitet 2+1-TIRANE


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".