Kërkimi
SHITET AKTIVITETI BAR KAFE "PICCOLO" Data e publikimit online:  09/01/2017


 kliko për të zmadhuar
SHITET AKTIVITETI BAR KAFE "PICCOLO" totalisht i kompletuar, i sapo mobiluar, 33 m² + sip e jashtme mbi 150 m². Adresa: Don Bosko, brenda kompleksit Vizion Plus, 20000 Euro i diskutueshem

çmimi: 20.000 - i diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0696937462 0696349272

Njoftim i vendosur më:  09/01/2017
Rubrika:  Tregu i bizneseve-Shitje/Qira aktiviteti


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".