Kërkimi
SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI BAR KAFE Data e publikimit online:  10/01/2017


 kliko për të zmadhuar
SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI BAR KAFE siperfaqe e brendshme 60m² + veranda 40m², ambjent i kompletuar me 15 tavolina brenda dhe 13 tavolina jashte, arredim bashkekohor, Nese blihet si biznes qeraja mujore e amvbjentit eshte 400 Euro. Adresa: Rr. "Pjeter Budi", Qyteti Studenti, ngjitur me Universitetin Metropolitan. Biznesi jepet me qera 1500 euro/ i diskutueshem ose shitet, 23000 Euro i diskutueshem

çmimi: 23.000 - i diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0673333215

Njoftim i vendosur më:  10/01/2017
Rubrika:  Tregu i bizneseve-Shitje/Qira aktiviteti


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".