Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 60 Njoftime Fq. 1 2 3 4 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 4
   
A BAR 2 FAR KËRKON TË PUNËSOJË: KAMARIER Me eksperience dhe seriozitet ne pune. Paga 13000 Leke+ siguracione. Adresa: 50m poshtë Vizion Plus,...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR JURISTI Kerkon Banakiere (F) Kamariere Me eksperience pune Paga e kenaqshme Orari i diskutueshem Adres...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RESTORANT TRADITA Kerkon te punesoje -Ndihmese kuzhiniere (F) me eksperience pune Kamarier me eksperience pune Pjat...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PICERI SULLTAN Kerkon te punesoje: Picier Pastruese Orari i punes 3 ore ne mengjes Adresa: Rr. "Siri Kodra", te...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR “DEUTSCHLAND" Kerkon - KAMARIERE (F) Adresa: Mbi stacionin e trenit, prane Dispancerise

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
TIKU & MATO RESTORANT PESHKU Kerkon te punesoje - Kamarier/e Te jene profesionist dhe me eksperience pune ne Restorant Peshku ...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DYQAN I RI "CHOCOLATE BAR" Kerkon te punesoje: - Kamariere (F) - Pastruese - Banakiere - Motorrist me motorrin e vet Mosha...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RESTORANT HOTEL LA BOHEME DHE VESA SPA & FITNES Kerkon te punesoje: Recepsionist/e Kamarier/e per Bar-Restorant Estetiste Kandidati per Restoran...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET Shitese Puna me turne Pastruese Puna turni I Te interesuarit te paraqiten me CV Adresa: Ish Bllo...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR KAFE ILUMINAL Kerkon te punesoje: Banakiere (F) Mosha mbi 35 vjeç Kamarier Mosha deri 30 vjeç Me eksperience ...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Privilege Hotel & Spa Hapet se shpejti! Kerkon te punesoje: - Recepsionist/e Minimalisht dy gjuhe te huaja, preferohet Anglisht/Italisht, ...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR KAFE LUIS Kerkon te punesoje: Kamarier/e Page e kenaqshme Mosha deri ne 30 vjeç Ambient familjare Asdresa...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR KAFE TWEETY (LOKAL FAMILJARE DHE LODRA PER FEMIJE) Kerkon te punesoje Kamarier Me eksperience pune Adresa: Rr. "Don Bosko", perballe shkolles "Don B...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET: -Banakier -Kamarier -Kuzhinier -Financiere -Recepsionist (gjuhe te huaj anglisht) -Administrato...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
   
HOTEL DENVER kerkon: pjatalarese. kamarier/e, gjuha e huaj perben avantazh, ndihmes/kamarier/e, Adresa:Prane...

  21/02/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 60 Njoftime Fq. 1 2 3 4 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 4