Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 17 Njoftime Fq. 1 2 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 2
 
OFROHET PUNESIM SEZONAL! MAJ-SHTATOR ME DRYMADES RESORT: -Sanitare (femer) 4 vende vakante - 2 Pjatalarese Kriteret e pranimit: 1.Eksperience ne Hoteleri/...

  27/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
HOTEL “VILA VERDE” BEACH, PLAZH-DURRES Kerkon staf per pune afatgjate (jo sezonale): - Recepsioniste Te dije Anglisht, gjyha e dyte perbe...

  27/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
GOLEM RESTORANT-HOTEL "FAMILY" KERKON: KUZHINIER/E ND/KUZHINIER/E PICAJOL BANAKIER/E KAMARIER/E Te kene eksperience pune Mosha deri 45 vjec OFROHET FJETJA Adresa: Mali i Robit GOLEM DURRES

  27/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
BLUE FILTERS DURRES Kerkon te punesoje: -Agjent/ Menaxher shites tek ose cift -Te jete i komunikueshem -Mosha prefer...

  26/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Hotel Albion Kerkon Nje recepsioniste Te flase rrjedhshem italisht dhe anglisht. Te kete eksperience ne mar...

  26/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR RESTORANT KOMPLEKSI "GIARDINO", MAMINAS Kerkon staf: -Shef Salle Paga 60.000 -70.000 leke -Kuzhinier/e (Me eksperience pune, page e kenaq...

  25/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
MUZIKE LIVE SARANDE Kerkon te punesoje: 3 Bodyguarde (me eksperience) 1 DJ (njohes i muzikes greke) Akomodim I sigu...

  25/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
4 ELEMENTS CLUB VLORE -Mikpritese/Hostess -NdihmesBanakiere -Kamariere -Balerina Pagat 50000-100000 Akomodim I siguru...

  25/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
RESTORANT BAR NE DURRES, PLAZH, HAPET SE SHPEJTI Kerkon te punesoje - Shef Kuzhine Me eksperience pune ne Prodhime Deti dhe Kuzhine Italiane e Trad...

  25/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
"VALTA HOTEL" NE QEPARO, HIMARE Kerkon te punesoje: Shef sallate Kamarier restoranti Kamarier bari Banakier Barmen Kuzhinier ...

  24/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR-RESTORANT-PICERI-HOTEL "DOLLARI" KERKON: KUZHINIER/E ND/KUZHINIER/E KAMARIER Te njohe Anglishten Te kene eksperience pune Ofrohet strehimi Adresa: Tek Shkembi i Kav...

  24/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
BAR-RESTORANT-PICERI OASIS Kerkon staf -Kuzhinier -Nd/Kuzhinier -Kamarier -Nd/Kamarier -Banakier Mosha mbi 18 vjec Me ek...

  24/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Societá di produzione cinematografica, televisiva e new-media con sede in Durazzo SELEZIONA: Addetto commerciale ed amministrativo – filiale di Durazzo Stipendio base Euro 350,00 mensili /48 o...

  21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET KUZHINIER / E ME EKSPERIENCE PUNE PER KUZHINE ITALIANE PUNE SEZONALE Adresa: Plazh, Durres

  21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 17 Njoftime Fq. 1 2 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 2