Njoftime Premium

Njoftime Top

Garden bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Paga 23000 leke bashke me siguracionet. Kushte shume te mira...

Botuar më 18/12/2017

Green Life Menaxhere marketingu

ME DHE PA EKSPERIENCE! TE JENE AMBICIOZ DHE ME VESHJE SERIOZE ZYRTARE. PAGA BAZE...

Botuar më 17/12/2017

FURRE BUKE PASTIÇERI Kërkon të punësojë Shitese

TE KETE EKSPERIENCE PUNE. PAGA DHE KUSHTE PUNE TE KENAQSHME, Adresa: Rr....

Botuar më 17/12/2017

ARGJENDARI MERLIN MONROE Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune. Mosha mbi 20 vjec. PA PROKUPIME, Adresa: Shallvaret, pallatet...

Botuar më 15/12/2017

Shyti’s Flower Shop Kërkon të punësojë Shitese

Te kete eksperience pune ne kompozimin e luleve. Paga 30.000 leke+bonuse, Adresa:...

Botuar më 12/12/2017

Kompania Fanner Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Dere me dere per tiranen dhe rrethet me eksperience pune paga shume e mire,...

Botuar më 12/12/2017

KERKOHET PER NE FRANCE Punonjese

Per fizioterapi dhe masazheri. Me ose pa eksperience pune, paga e kenaqshme,...

Botuar më 11/12/2017

KERKOHEN Punonjese

Vajza per pastrim shtepish dhe zyrash ne France. Paga e kenaqshme, Adresa: FRANCE

Botuar më 11/12/2017

BAR RESTORANT PICERI "GLORIA". Kërkon të punësojë Pjatalarese

Turni I. Orari i punes 9.00-17.00. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Qemal...

Botuar më 09/12/2017

BAR RESTORANT PICERI "GLORIA". Kërkon të punësojë Ndihmes kamarier

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Qemal Stafa”, prane shkolles “Fan Noli”

Botuar më 09/12/2017

STUDIO LIGJORE Kërkon të punësojë Sekretare

Paga: e kenaqshme dhe siguracione |

Te dije shume mire gjuhen Italiane dhe ta shkruaje, te ndjek gjithe procedurat bankare dhe postare. Kerkohet per afat kohore te gjate, Adresa: Rruga e Durresit

Botuar më 18/12/2017
e kenaqshme dhe siguracione

PIZZA UNO Kërkon të punësojë Motorrist

Te interesuarit te kontaktojne :

Botuar më 18/12/2017

Shoqëria Domus Nostra, është një Shoqëri e Liçensuar për Administrimin e Pallateve dhe Bashkëpronësive si dhe për çertifikimin e Administratorëve. Aktualisht Kërkon të punësojë Administrator pallati

Pallatesh.Kriteret e domosdoshme:Të ketë përfunduar të paktën arsimin e mesëm. Të ketë të paktën një eksperiencë të mëparshme pune.Mosha jo më pak se 30 vjec.Aftësi shumë të mira komunikuese dhe bindëse. Përbëjnë avantazh: Njohuri teknike (hidraulikë, ndërtim, elektrike. Përdorimi i programeve kompj

Botuar më 18/12/2017

PALESTER Kërkon të punësojë Instruktore

Qe ka eksperience ne body pam, aerobi (prioritet body pam), Adresa: Rr. “Myslym Shyri”, mbrapa Alb Telekomit, ne pallat te ri.

Botuar më 18/12/2017

ZGARA PARKUT Kërkon të punësojë Pjatalarese

Puna me turne. Paga 28.000 Leke + siguracione + Transport i siguruar, Adresa: Rr.Kavajes, tek ish Parku Autobuzave

Botuar më 18/12/2017

HOTEL ANTIGONE Kërkon të punësojë Kamarier

Banakier nje person qe ti beje te dyja. Te dije Anglisht, Adresa: Prane Stadiumit Dinamo,mbrapa shkolles "Emin Duraku"

Botuar më 18/12/2017

HOTEL ANTIGONE Kërkon të punësojë Sanitare

Adresa: Prane Stadiumit Dinamo,mbrapa shkolles "Emin Duraku"

Botuar më 18/12/2017

MENCA FREDI Kërkon të punësojë Motorrist

(2 djem me motorrin e menses) . Ofrohet pagese e kenaqshme + siguracionet. Per hollesira kontaktoni ne nr. tel., Adresa: Tek Konviktet e Inxhinierise se Ndertimit

Botuar më 18/12/2017

Stop Caffe Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, mosha 18-30 vjeç, turni I, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Tek 21 Dhjetori, rr.“Frosina Plaku”

Botuar më 18/12/2017

Firma Office Paper shpk Kërkon të punësojë Punonjese

. Te dije te perdori Excel. Te komunikoje Anglisht, Adresa: Perballe spitalit Amerikan 2

Botuar më 18/12/2017

OFERTA PUNE