Njoftime Premium

Njoftime Top

BAR MALBORO Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Ish-fusha e aviacionit

Botuar më 15/02/2018

Restorant ne Kosove Kërkon të punësojë Kamarier/e

Djem ose vajza per te punuar ne Kosove. Paga shume e kenaqshme. Te interesuarit te...

Botuar më 12/02/2018

Restorant ne Kosove Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Per te punuar ne Kosove. Te kete njohuri mbi kuzhinen e peshkut. Paga shume e...

Botuar më 12/02/2018

Bar coffee toffee Kërkon të punësojë Pastruese

Paga: 22000+siguracione Leke |

Te kete punuar me perpara ne Bar mosha deri ne 50 vjec, Tiranë, Adresa: Tre Deshmoret Yzberisht

Botuar më 20/02/2018
Paga: 22000+siguracione Leke

DIAMOND COFFEE Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

(f). Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit

Botuar më 20/02/2018

Bar-Restorant Ego Kërkon të punësojë Punonjese kuzhine

Mosha deri ne 40 vjec, Adresa: Perball Stadiumit Dinamo

Botuar më 20/02/2018

Bar-Restorant Ego Kërkon të punësojë Kamarier/e

Mosha 18-27 vjec, Adresa: Perball Stadiumit Dinamo

Botuar më 20/02/2018

BAR RESTORANT "PJERINO" Kërkon të punësojë Pastruese peshku

/Pjatalarese. Me eksperience pune, Adresa: Tek Medreseja

Botuar më 20/02/2018

BAR RESTORANT "PJERINO" Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: Tek Medreseja

Botuar më 20/02/2018

Glam Bar Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Mosha deri ne 40-vjec, Tiranë, Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 20/02/2018

Hotel Star Kërkon të punësojë Recepsionist

(M). Te kete pak njohuri te gjuhes Angleze, Adresa: Rr. “Dibres”, ngjitur me hotel Tirana

Botuar më 20/02/2018

Kompleks ne Sarande, Ksamil, KERKON STAF PER SERZONIN VEROR (5 MUAJ) Punonjes kuzhine

(F/M). Te kene eksperience pune ne Fast Food, Byreke, Kroisant, Krepa, etj. Ushqim dhe strehim i siguruar. Paga e kenaqshme, Adresa: Sarande, Ksamil

Botuar më 20/02/2018

BAR KAFE OLD HOUSE Kërkon të punësojë Banakier/e

Adresa: Tek Vasil Shanto, Mbrapa Drejtorise se Pergjithshme te Kesh

Botuar më 20/02/2018